امروز سه شنبه ۱۱ مهر ۱۴۰۲
آگهی از قیمت - قبل از خرید

قیمت - مشخصات -خرید ماشین ظرفشویی بوش مدل SMS88TW02M

ماشین ظرفشویی بوش مدل SMS88TW02M از سری 8 ظرفشویی بوش و تولید کشور آلمان به رنگ سفید با ظرفیت 14 نفره و مصرف انرژی +++A می باشد.دارای ضمانتنامه بوش سرویس شامل  سیهاوی- کاراگستر- سناپویان - کاسپین و مهستان

ماشین ظرفشویی 14 نفره بوش مدل SMS88TW02M
تماس بگیرید
اضافه به سبد خرید
نقد و بررسی کالا
مشخصات فنی
کالاهای مرتبط
ماشین ظرفشویی بوش مدل SMS88TW02M
از سری 8 ماشین ظرفشویی بوش و تولید کشور آلمان می باشد که این دستگاه با ظرفیت 14 نفره خود قادر می باشد در شستن همه نوع ظروف شما را یاری نماید. مصرف آب 9.5 لیتری و مصرف انرژی +++A آن از نکات مهم و حائز اهمیت این دستگاه به شمار می رود که باعث می‌شود تا بیشترین ظرف‌ها با مصرف مناسب منابع آب و انرژی انجام خواهد شد. همچنین این مزیت علاوه بر استفاده بهینه از منابع با ارزش محیط زیست در هزینه‌های شما نیز اثر گذار می باشد.
برنامه‌های شستشوی اصلی:
- Auto 35-45
- Auto 45-65
- Auto 65-75
- Super 60
- Eco 50
-  Night 50
- Quick 45
-  Pre rinse
برنامه‌های شستشوی ویژه:
* Intensive Zone
* Vario Speed Plus
* Half Load
* Hygiene Plus
* Shine & Dry
برنامه‌های اصلی شستشو به تنهایی قادر به شستشوی ظروف می باشد اما برنامه‌های ویژه این امکان را نداشته و در واقع نوعی برنامه کمکی برای شستشوی بهتر به شمار می رود. با توجه به میزان کثیفی ظروفی که در داخل دستگاه قرار داده ، خواهید توانست دمای شستشوی مناسب را انتخاب نمایید اما به طور کلی سه برنامه Auto در ظرفشویی  دمای آب را متناسب با ظروف تنظیم خواهد کرد.
برنامه Eco 50 با افزایش زمان شستشو و کاهش دمای آب به صورتی اقتصادی ظرف‌های داخل دستگاه را خواهید شست.
برنامه Night 50 همانطور که از نام آن مشخص می باشد برنامه‌ای مناسب برای شستشو در شب ، می‌توانید پس از پر شدن دستگاه، در شب ماشین ظرفشویی خود را روشن و به این ترتیب بدون هیچگونه صدایی ظروف خود را توسط آن شستشو و پاکیزه نمائید.
Quick 45 شستشوی سریعتر ظروف را محیا می نمایید و برای زمان‌ هایی که نیاز به ظروف تمیز دارید کاربرد دارد.
 Pre rinse برنامه کاربردی دیگری نیز که در موقعیت‌های مختلف می‌توان از آن استفاده نمود. در زمان‌هایی که ظروف داخل دستگاه بسیار چرب هستند می‌تواند به عنوان آبکشی اولیه ظروف از آن استفاده نمود تا در سیکل شستشوی اصلی ظروف به خوبی تمیز و براق خواهد شد. مورد دیگر استفاده از Pre rinse برای آبکشی ظروف با کثیفی کم می باشد مانند آبکشی پیش دستی‌های میوه در جشن ها. در آخر نیز از این گزینه برای شستشوی میوه استفاده می نمایید و اصطلاحا" به آن میوه شور نیز گفته می شود.
برنامه‌های ویژه در موقعیت‌های گوناگون کارایی خواهند داشت و می‌توان آنها رابه  برنامه اصلی شستشو اضافه نمود.
Intensive Zone با افزایش فشار آب در سبد پایینی به شما این امکان را خواهد داد که در کنار دیگر ظروف خود قابلمه و ظروف بزرگ را نیز با این ظرفشویی بوش بدون هیچ نقصی بشویید.
برای زمان‌هایی که می‌خواهید زمان شستشو کم باشد نیز این گزینه‌ در نظر گرفته می شود، Vario Speed Plus گزینه‌ای است که با آن 50٪ زمان شستشو را کم می نماید و به این ترتیب ظروف‌ها در زمان کوتاهتری شسته خواهند شد.
Half Load می توانید با نصف ظرفیت دستگاه را بکار گیرید. اگر ماشین ظرفشویی به طور کامل پر نشده باشد و تنها یک سبد از آن کامل شده باشد با انتخاب این برنامه خواهید توانست همان یک سبد را بشویید.
اگر در خانه کودک دارید یا فردی که مبتلا به آلرژی است با انتخاب گزینه Hygiene Plus به برنامه شستشوی اصلی ظروف این افراد را بهداشتی‌تر شسته این برنامه می تواند 99.9٪ ظروف را عاری از هر گونه میکروب نماید. بنابراین خیالتان از بابت بهداشتی بودن ظروف کودک هایتان آسوده باشید.
می‌خواهید ظروف داخل دستگاه کاملا خشک و بدون لکه آبی باشند برنامه کمکی Shine & Dry را انتخاب نمایید تا ظرف‌ها بیشتر خشک شوند و چون الماس برق بزند.
 
ویژگیهای ظرفشویی  
این ظرفشویی بوش دارای ویژگی Eco Silence Plus بوده و با حداقل صدا عمل خواهد کرد به طوری که در حین عملکرد تنها 40 دسی بل صدا تولید خواهد شد و با این میزان صدا در هر زمان از روز یا شب خواهید توانست دستگاه را روشن کرده و ظروف خود را بشویید.علاوه برآن این دستگاه مجهز به Aqua stop می باشد، این قابلیت منازل و آشپزخانه شما را در برابر خسارت‌های ناشی از آب ایمن می نماید به این طریق که در صورت نشتی آب در دستگاه بلافاصله آن را تشخیص داده و جریان آب را به طور خودکار قطع خواهد نمود و با روشن شدن نشانگر مخصوص آن بر روی صفحه نمایشگر به شما اطلاع خواهد داد.
تکنولوژی دیگر به کار رفته شده در این ظرفشویی بوش حسگر بار یا Load Sensor می‌باشد این سنسور میزان ظروف داخل دستگاه را می سنجد و متناسب با آن آب مورد نیاز به جهت شستشو را مصرف می کند.
Aqua Sensor تکنولوژی کاربردی دیگر این دستگاه می باشد که با توجه به ظروف و کثیفی آنها مصرف آب را کنترل می نماید به این ترتییب که به کمک نور داخلی دستگاه این کنترل صورت می گیرد، ذرات باقی مانده غذا، چربی و مواد شوینده باقی مانده تشخیص داده می شود و در صورت وجود این ذرات شستشو ادامه پیدا خواهد کرد.
با این ظرفشویی قادر خواهید بود زمان شستشو را به تعویق اندازید با استفاده از دکمه مورد نظر زمان شستشو را انتخاب می نمایید تا از 1 تا 24 ساعت بعدش شستشوی ظروف شما شروع می گردد با این شیوه در مصرف انرژی نیز خواهید توانست صرفه‌جویی کنید به این صورت که در ساعات افت مصرف انرژی می‌توانید دستگاه را تنظیم کنید تا شستشو در آن ساعات صورت پذیرد.
زئولیت سنگی است معدنی با عمری 50 ساله که رطوبت را به خود جذب کرده و بر اثر فعل و انفعالات شیمیایی در درون آن حرارت از خود ساطع می نماید. این سنگ جایگزین مناسبی برای المنت در ظرفشویی می باشد بدین دلیل که در حفظ منابع زیست محیطی اثر گذار می باشد. به کمک این سیستم رطوبت داخل ظرفشویی به طور کامل ازبین می رود و ظروف کاملا خشک می شوند. نکته دیگری که در رابطه با سیستم زئولیت وجود دارد تاثیر آن در کاهش 10 درصدی هزینه برق می شود.
 Vario Flex از این طریق می توان ارتفاع سبد بالایی را تغییر دهد تا برای قرار دادن ظروف بزرگ دچار مشکل نشوید و بتوانید این ظروف را نیز با این دستگاه بشویید.
قفل کودک موجود بر این دستگاه برای خانواده‌های دارای کودک گزینه بسیاری مهمی می باشد.
 
 
 
مشاهده لیست کامل
ساید بای ساید بوش
مشاهده لیست کامل
ماشین ظرفشویی بوش
مشاهده لیست کامل
ماشین لباسشویی بوش
مشاهده لیست کامل
جارو برقی بوش
آدرس : تهران - خیابان امین حضور- خیابان امیرکبیر - جنب تونل امیر کبیر- نبش پاساژ امیرکبیر اصلی - پلاک 12
ایمیل : sale@boschtehran.com
36833275 021
09121228540 - 09384381224 - 09122376535
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به فروشگاه بوش تهران می باشد.
طراحی سایت : ایران طراح
بوش