امروز پنجشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۸
نمایندگی رسمی محصولات بوش ، ساید بای ساید بوش ، ماشین ظرفشویی بوش ، جاروبرقی بوش ، لباسشویی بوش ، جارو برقی و ...
کانال تلگرام بوش تهرانصفحه اینستاگرام بوش تهران
ماشین لباسشویی بوش مدل WAY28791IR

ماشین لباسشویی بوش مدل WAY28791IR  سری HomeProfessional محصولات بوش تولید آلمان می باشد. با حداقل انرژی مصرفی A+++ -50% قدرت موتور برابربا  1400 دور بر دقیقه می باشد دارای ضمانتنامه بوش سرویس شامل کاسپین - کاراگستر- مهستان- سنا پویان - سیهاوی

لباسشویی بوش مدل WAY28791IR
13,230,000 تومان 12,800,000 تومان
اضافه به سبد خرید
ماشین لباسشویی بوش مدل WAY28791IR
از محصولات ماشین لباسشویی بوش سری HomeProfessional تولید آلمان می باشد. این مدل لباسشویی بوش تنها ماشین لباسشویی جهان، با حداقل انرژی مصرفی A+++ -50% ،  30%کمتر از سطح خود انرژی مصرف می‌کند.دور موتور برابر 1400 دور بر دقیقه می باشد. صدای این لباسشویی بوش 8 کیلویی 47 دسی‌بل می باشد و بسیار کم صدا هست. در طراحی جدید دیواره‌های جانبی نه تنها زیبا هستند بلکه ثبات و حداقل لرزش را پیدا می کند. عایق‌های پیشرفته صدای کار کردن ماشین لباسشویی را حتی در زمان چرخش کامل جذب می نماید.
ActiveWater آب کمتر، انرژی کمتر، نتایج بیشتر در ماشین لباسشویی بوش
عملکرد تمیز کردن استثنایی را با کمبود آب و انرژی ارائه می دهد که کمک شایانی به محیط زیست می نماید. در این مدل لباسشویی بوش 8 کیلویی آب و انرژی به صورت هدفمند مصرف می گردد با فن آوری فیلتر بهینه شده، گرمایش سریعتر و عملکرد پمپ بالاتر برای گردش بهتر آب ذخیره شده اند. تکنولوژیActiveWater بکار رفته در این ماشین لباسشویی بوش کنترل خودکار میزان البسه کثیف را به عهده می گیرد و مقدار آب ورودی لازم را برای شستشو رو تنظیم می نماید و موجب صرفه‌جویی در مصرف آب و انرژی خواهد شد.
Vario Perfectامکانات جدیدی را در اختیارتان خواهد گذاشت و از 2 حالت تشکیل می شود. حالت Eco Perfect که اضافه کردن آن به برنامه های موجود باعث صرفه جویی قابل ملاحظه ای در مصرف انرژی (آب و برق) می گیرد. در مدل های لباسشویی بوش 8 کیلویی حتی با استفاده از تمام ظرفیت ماشین لباسشویی بوش و پر کردن آن همچنان به میزان 30% نسبت به برچسب A صرفه جویی بیشتری انجام می گیرد. با استفاده از حالت Speed Perfect در این مدل ماشین لباسشویی بوش و ترکیب آن با برنامه ها، شما می توانید زمان شستشو را تا سقف 60% کاهش خواهد داد. در ضمن Eco Perfect با تمام برنامه ها به جز شستشوی 15 دقیقه ای و شستشوی البسه پشمی قابل ترکیب است.
در این مدل لباسشویی بوش 8 کیلویی، با تاخیر شروع 24 ساعته، می توانید انعطاف پذیری بیشتری داشته باشید. شما می توانید زمان مورد نیاز برای شروع برنامه ماشین لباسشویی را تعیین نمود. با استفاده از این مدل ماشین لباسشویی بوش به این ترتیب، شما خواهید توانست کاملا مطمئن شوید که شستشو شما دقیقا زمانی که شما می خواهید به پایان خواهد رسید.
ویژگی های لباسشویی 
مقرون به صرفه بودن قیمت لباسشویی بوش آنرا در دسته بندی بهترین ماشین لباسشویی بوش قرار داده است.  طراحی AntiVibration ثبات و کم‌ صدایی بیشتر، مقیاس بار و توصیه دوز، عایق‌بندی صدا با پوشش تحتانی، حسگر جریان برای استفاده بهینه از آب، حفاظت چندگانه از آب، سیستم خودکار و مستمر تنظیم بار، نشانگر مصرف اطلاعات درباره مصرف آب و برق، صفحه کنترل روشن با حالت یکپارچه روشن و خاموش، سیستم تشخیص فوم، تشخیص بار نامتعادل، کشوی خود تمیزشونده ماده شوینده، جداکننده برای مایع شوینده و نمایشگر متنی TFT با وضوح بالا و کاربری آسان برای نمایش وضعیت برنامه، انتخاب دما، حداکثر سرعت چرخش و زمان باقیمانده بیان نمود.
محصولات مشابه
آدرس : تهران - خیابان امین حضور- خیابان امیرکبیر - جنب تونل امیر کبیر- نبش پاساژ امیرکبیر اصلی - پلاک 12
ایمیل : sale@boschtehran.com
36833267-36833275 021
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به نمایندگی رسمی بوش ، بوش تهران می باشد.
طراحی سایت : ایران طراح
بوش