امروز چهارشنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۹
بوش تهران ، نمایندگی رسمی فروش محصولات بوش
کانال تلگرام بوش تهرانصفحه اینستاگرام بوش تهران
آگهی از قیمت - قبل از خرید

ماشین لباسشویی بوش مدل WAT2465XIR

ماشین لباسشویی بوش مدل WAT2465XIR سری 6 تولید ترکیه به رنگ استیل با ظرفیت 8 کیلوگرم و حداکثر سرعت گردش 1200 دورمی باشد با ضمانتنامه بوش سرویس شامل کاسپین - کاراگستر- سناپویان - مهستان- سیهاوی

لباسشویی بوش مدل WAT2465XIR نا موجود
0 تومان 0 تومان
اضافه به سبد خرید
نقد و بررسی کالا
مشخصات فنی
کالاهای مرتبط
ماشین لباسشویی بوش مدل WAT2465XIR
از محصولات ماشین لباسشویی بوش سری 6 تولید ترکیه و با ظرفیت 8 کیلوگرم و به رنگ استیل از محصولات با کیفیت شرکت بوش می باشد. ضمن برخورداری از فناوری‌ها و قابلیت‌های متعدد، می‌توان یکی از اقتصادی‌ ترین و کم‌ مصرف‌ ترین محصولات ماشین لباسشویی بوش به حساب می آید. از جمله قابلیتهای بارز این مدل لباسشویی بوش برنامه‌های شستشوی متعدد و متنوع می باشد که به‌ راحتی از طریق پنل کنترل آن قابل انتخاب می باشد. برنامه‌های موجود در ماشین لباسشویی بوش بر اساس نوع جنس لباس و پارچه کاربر را در تجربه بهترین کیفیت شستشو کمک خواهد نمود.
ActiveWater: آب کمتر، انرژی کمتر، نتایج بیشتر عملکرد تمیز کردن استثنایی را با کمبود آب و انرژی ارائه می دهد که کمک بسزایی به محیط زیست می کند. آب و انرژی در این لباسشویی بوش به صورت هدفمند مصرف می گردد با فن آوری فیلتر بهینه شده، گرمایش سریعتر و عملکرد پمپ بالاتر برای گردش بهتر آب ذخیره شده دارد. تکنولوژیActiveWater بکار رفته در این ماشین لباسشویی بوش کنترل خودکار میزان البسه کثیف را به عهده دارد.
میزان سرعت گردش موتور لباسشویی  1200 دور در دقیقه و حداکثر رطوبت باقی مانده 53 % است. مصرف انرژی مصرفی این ماشین لباسشویی +++A است و ميزان مصرف آب، بر اساس 220 چرخه استاندارد شستشو برای برنامه شستشو الیاف کتان در دمای 60 و 40 درجه سانتیگراد با ظرفیت کامل و جزئی، 9900 لیتر در سال محاسبه می گردد. البته لازم بذكر است كه، میزان حقیقی مصرف آب بستگي به نوع استفاده از دستگاه دارد. میزان مصرف انرژی برنامه استاندارد شستشو الیاف کتان در دماي 60 درجه 0.74 KWH با ظرفیت کامل و زماني كه ظرفیت لباسشويي جزئي پر شده باشد، 0.7 KWH محاسبه می گردد. ميزان انرژی مصرفی برنامه استاندارد شستشو الياف كتان در دمای 40 درجه نيز، 0.35 KWH محاسبه می گردد. میزان مصرف برق در حالت‌ خاموش و /left-on /:0.12 W / 0.43 W اندازه‌گيري شده است. ميزان مصرف آب، بر اساس 220 چرخه استاندارد شستشو برای برنامه شستشو الیاف کتان در دمای 60 و 40 درجه سانتیگراد با ظرفیت کامل و جزئی، 9900 لیتر در سال محاسبه می گردد.
برنامه شستشو :
– Automatic  شستشوی خودکار
– Cotton  شستشوی لباس های نخی
– CottonsEco شستشوی اقتصادی لباس های نخی
– Curtains شستشوی پرده
– Dark Garment شستشوی لباس های با رنگ تیره
– Delicates / Silk منسوجات قابل شستشوی ظریف و حساس
– Drain حالت تخلیه
– Drum Clean برنامه نظافت و نگهداری مناسب دیگ
– Duvet شستشوی لحاف
– Easy Care مناسب پارچه های آسان شستشو
– Mix  شستشوی لباس های رنگی و ترکیبی با جنس های مختلف
– Rinse + Spin حالت کارکرد آبکشی و خشک کن
– Super 15/30 شستشوی سریع 15 و 30 دقیقه ای
– Wool شستشوی لباسهای پشمی
AllergyPlus شستشوی البسه ویژه افراد آلرژی
راندمان گردش خشک کن ماشین لباسشویی در رده BE هست و الیاف نخی 40 درجه Eco استانداردهای برنامه شستشو هستند که به اطلاعات موجود در برچسب مربوط می‌شوند، و این نشان دهنده اين است كه، اين برنامه‌ها برای شستشوی معمولی مناسب می باشند. مدت زمان برنامه استاندارد شستشو الیاف کتان در 60 درجه سانتیگراد با ظرفیت کامل  210 MIN و زمانيكه ظرفیت لباسشويی نيمه پر و يا حتي نسبتا خالي باشد 210 MIN است. مدت زمان برنامه استاندارد شستشو الياف كتان در دمای 40 درجه سانتیگراد نيز 210 MIN است.
سطح صدا دستگاه بهنگام اجرا برنامه استاندارد شستشو الياف كتان در 60 درجه ، زمانيكه ظرفيت ماشين لباسشويی نيز كامل پر شده باشد، dB (A dB (A) re 1 pW: "<4210va>" می باشد.
سطح صدا دستگاه بهنگام اجرا برنامه استاندارد شستشو الياف كتان در 60 درجه ، زمانيكه ظرفيت ماشين لباسشويی نيز كامل پر شده باشد، dB (A dB (A) re 1 pW: "<4218va>" می باشد.
سیستم محافظ پاک کننده I-DOS: مقدار مواد شوینده را با دقت یک میلی لیتر برای استفاده بهینه از آب تنظیم کنید.سیستم I-DOS تعبیه شده در این مدل ماشین لباسشویی، به محض فعال شدن، مقدار دقیق مواد شوینده را با حساسیت چشمگیر و میلی متری تنطیم می کند. حسگرهای نصب شده در این مدل لباسشویی بوش 8 کیلویی نوع الیاف و حجم لباس درون دیگ و نیز مقدار کثیفی آنها را تشخیص داده و به صورت مجزا مقدار مایع شوینده مورد نیاز را تنطیم می کند.
گزينه i-DOS: تنظيم كننده خودكار ميزان مواد شوینده مايع و نرم كننده‌ها، حالت VarioPerfect: براي برنامه‌هاي شستشو با زمان و انرژی مصرفی بهينه تعبيه شده است، دکمه های کنترل لمسی : پیش شستشو, ضد چروک, کاهش سرعت چرخش, دما, SpeedPerfect, EcoPerfect, شروع/توقف با عملکرد بارگیری مجدد, KISI, توقف آبکشی, حافظه و 24 شروع با تأخیر
i-Dos -: مایعات شوینده
i-Dos -: نرم کننده الیاف
امکانات دیگر لباسشویی 
بارگیری مجدد: امکان اضافه کردن لباس، حتی پس از شروع چرخه شستشو،حالت VarioDrumبرای شستشويي آرام و مطلوب درنظر گرفته شده است، برنامه DrumClean با قابليت يادآوری، دریچه 32 سانتی، با CSG بر روی 171° درب دستگاه، قفل آسان، حالت مكث عملکرد بارگیری مجدد، عایق صدا به همراه مواد تعدیل کننده مضاعف، سنسور جریان آب برای مصرف بهینه آب، مدیریت مسئولانه و دلسوزانه منابع آبActiveWater™Plus، محافظت چندگانه در برابر چکه و نشتی آب، سیستم خودکار و پیوسته تنظیم میزان لباس ها، نمايش میزان انرژی مصرفی: اطلاعات مربوط به ميزان آب و انرژی مصرفی، کلید کنترل گردان دارای چراغ به همراه حالت روشن/خاموش یکپارچه، وضعیت برنامه، انتخاب دما، حداکثر سرعت گردش، زمان باقی مانده،24 تاخیر در پایان برنامه در حال اجرا، پيشنهاد ظرفيت مناسب و البته ميزان انرژی مصرفي، برای راحتی بيشتر مشتريان، برروی نمایشگر‌های بزرگ لمسی LED استفاده می شود، سیستم تشخیص کف و قفل کودک می توان بیان نمود.

 

مشاهده لیست کامل
ساید بای ساید بوش
مشاهده لیست کامل
ماشین ظرفشویی بوش
مشاهده لیست کامل
ماشین لباسشویی بوش
مشاهده لیست کامل
جارو برقی بوش
آدرس : تهران - خیابان امین حضور- خیابان امیرکبیر - جنب تونل امیر کبیر- نبش پاساژ امیرکبیر اصلی - پلاک 12
ایمیل : sale@boschtehran.com
36833267-36833275 021
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به نمایندگی رسمی بوش ، بوش تهران می باشد.
طراحی سایت : ایران طراح
بوش