امروز دوشنبه ۱۳ آذر ۱۴۰۲
آگهی از قیمت - قبل از خرید

قیمت-مشخصات-خرید ماشین ظرفشویی بوش مدل SMS8ZDW48Q

اشین ظرفشویی بوش مدل SMS8ZDW48Q سری 8 آلمان زئولیت دار سه طبقه با 8 برنامه شستشو. مجهز به وای فای جهت برقراری ارتباط با گوشی موبایل و کنترل از راه دورظرفشویی بوش 13 نفره با رنگ بدنه تمام استیل و روکش ضد لکه بدون باقی گذاشتن اثر انگشتماشین ظرفشویی بوش آسانسور دار بوده و می توانید ارتباع سبد ها را افزایش دهید تا فضا برای ظروف بزرگ تر باز شود. مجهز به سیستم خشک کن بوده و تا 20 درصد مصرف انرژی را توسط زئولیت کاهش داده است. ماشین ظرفشویی بوش زئولیت دار دارای برنامه خودکار و شستشوی ضد آلرژی است.

 

ماشین ظرفشویی بوش مدل SMS8ZDW48Q
49,000,000 تومان
اضافه به سبد خرید
نقد و بررسی کالا
مشخصات فنی
کالاهای مرتبط

 

برنامه شستشوی سایلنت

با انتخاب این برنامه، ماشین ظرفشویی بوش مدل SMS8ZDW48Q با حداقل سر و صدا کار خواهد کرد. برای رسیدن به این منظور، فشار اسپری آب را کاهش داده و از شدت شستشو می کاهد. در ماشین ظرفشویی بوش 13 نفره استیل دمای آب حداکثر به 50 درجه خواهد رسید. انتخاب این برنامه باعث کاهش مصرف آب و انرژی نیز خواهد شد.
 

ظرفشویی هوشمند بوش مدل SMS8ZDW48Q

از طریق برنامه Home Connect می توانید ماشین ظرفشویی بوش مدل SMS8ZDW48Q را به گوشی موبایل متصل کنید. از طریق برنامه کاربردی مخصوص می توان کنترل دستگاه را در دست گرفت و پیشرفت و روند کار را مرحله به مرحله پیگیری کردماشین ظرفشویی بوش آسانسور دار را می توان خاموش/روشن یا برنامه شستشو را تغییر دارد همچنین امکان به روز رسانی برنامه های شستشو، دریافت پیام های هشدار و برقراری ارتباط با تکنسین های فنی شرکت جهت مشاوره و دریافت راهنمایی در مورد هر گونه ایرادات مرتبط با ماشین ظرفشویی بوش زئولیت دار وجود دارد.
 

سیستم ضد نشت Aquastop

تمام اتصالات کامل عایق کاری شده اند و در برابر هر گونه نشتی، مقاوم هستندظرفشویی بوش SMS8ZDW48Qدارای شلنگ ورودی با چند لایه عایق کاری شده و سوپاپ اطمینان است. تمام اتصالات داخلی تا سطح 100 درصد ایمن سازی شده اند. اعمیت این موضوع زمانی مشخص خواهد شد که آب از داخل محفظه یا از لوله و اتصالات چکه کند و باعث آب گرفتگی در رخت شویی یا آشپزخانه گرددظرفشویی بوش 13 نفره از هر لحاظ ایمن بوده و کارایی 100 درصدی خواهد داشت.

کاهش مصرف آب و انرژی

ماشین ظرفشویی بوش مدل SMS8ZDW48Q بهره وری را به شدت افزایش داده است. با افزایش سرعت اسپری آب و توزیع یکنواخت آن همچنین گرمایش سریع، کیفیت شستشو بهبود یافته و در عین حال میزان مصرف آب و انرژی نیز به حداقل رسیده است. این فناوری نوآورانه در ماشین ظرفشویی بوش زئولیت دار با نام ActiveWater شناخته می شود.
 

قفل کودک

برای جلوگیری از باز شدن درب ماشین ظرفشویی بوش مدل SMS8ZDW48Q در هنگام شستشو یا آبکشی، قفل کودک کاربرد دارد. بخار داغ و اسپری پُر قدرت آب می توانید به شما یا کودکان آسیب برساند. با زدن قفل کودک، دیگر به صورت اتفاقی یا به اشتباه باز نخواهد شد. تنظیمات شستشو تغییر نکرده و باعث وارد کردن اطلاعات جدید نخواهد شد.

موتور EcoSilence Drive

طراحی موتور ظرفشویی بوش SMS8ZDW48Qاز نوع اکو سایلنس است. در این سبک از طراحی، مصرف آب و انرژی به شدت کاهش و در عین حال کارایی نیز بهبود یافته است. میزان نویز و لرزش ماشین ظرفشویی بوش آسانسور دار به طرز چشمگیری کاهش داشته است. هر زمان از شبانه روز می توانید آن را روشن کرده و ظروف کثیف را با آن بشویید بدون آنکه باعث سلب آسایش شما گردد.

بدنه ضد لک ماشین ظرفشویی بوش مدل SMS8ZDW48Q

ظرفشویی بوش SMS8ZDW48Qدر رنگ سیلور با بدنه تمام استیل ضد زنگ. مزیت رنگ سیلور(نقره ای) در این است که رد لکه و کثیفی بر روی آن زیاد به چشم نمی آید. یک روکش ضد لکه نیز بر روی بدنه ماشین ظرفشویی بوش زئولیت دار کشیده شده است و ضحمت شما را برای تمیز کردن آن کم کرده است. لازم نیست هر روز مشغول دستکال کشیدن باشید. رد اثر انگشت بر روی آن باقی نخواهد ماند و به چشم نمی زند.

برنامه شستشوی خودکار

با انتخاب این برنامه، ظروف به نسبتی که کثیف هستند دسته بندی شده و تمیز می شوند. با صرف آب و انرژی کم، بهترین نتایج بدست خواهند آمدماشین ظرفشویی بوش مدل SMS8ZDW48M دمای آب را بین 45 تا 65 درجه سانتی گراد گرم خواهد کرد. تایمر تاخیر یکی دیگر از قابلیت های این دستگاه محسوب می شود. زمان شروع شستشو را وارد کنید. بر روی نمایشگر به صورت معکوس، تایمر فعال شده و زمان باقی مانده تا آغاز به کار ماشین ظرفشویی بوش 13 نفره استیل را نشان می دهد. زمانی که شما در منزل نیستید، دستگاه کار خود را انجام داده و پس از اتمام، خاموش خواهد شد.

جایگاه مخصوص ظروف شکننده

ساختار سبد ها و چیدمان آنها به نحوی انجام گرفته است که بر اساس اندازه، ظرافت و نوع بتوانید ظروف مختلف را دسته بندی کنید. سبد پایینی اختصاص داده شده است به لیوان و گیلاس های شراب خوری شیشه ای. به دلیل ظرافت بسیار زیادی که دارند لازم است حتماً جایگاه آنها در داخل ماشین ظرفشویی بوش مدل SMS8ZDW48Q بسیار استوار باشد.
 

برنامه آنتی باکتریال ظرفشویی بوش SMS8ZDW48Q

این برنامه شستشو مخصوص افزادی است که استاندارد های بهداشتی سخت گیرانه دارند یا مبتلا به آلرژی هستند. در این سبک از شستشو در ماشین ظرفشویی بوش مدل SMS8ZDW48Q دمای آب به 70 درجه سانتی گراد خواهد رسید. جهت از بین بردن سرسخت ترین لکه ها، باقیمانده غذاهای چسبیده به ظروف یا نابود کردن دائمی انواع آلودگی های بیلوژیکی و آلرژی زا می توانید از این برنامه شستشوی فوق العاده استفاده کنید. به مدت 10 دقیقه ظروف در این ماشین ظرفشویی بوش سری 8 قرار خواهند گرفت و درمعزض آب بسیار داغ قرار می گیرند.

ظرفشویی بی صدای بوش سری 8

یکی از بی سر و صدا ترین مدل های ماشین ظرفشویی بوش سری 8 محسوب می شود. حداکثر میزان نویز بین 40 الی 45 دسی بل خواهد بود که تقریباً در حد سایلنت قرار می گیرد. موتور قدرتمند و کم مصرف ماشین ظرفشویی بوش مدل SMS8ZDW48Q در کمال آرامش کار خواهد کرد و سکوت منزل شما را مختل نخواهد کرد. در هر وقت از شبانه روز می توانید آن را روشن کرده تا ظروف کثیف را برای شما تمیز کند.

خُشک کن زئولیت دار

شستن ظروف پایان کار نیست و بعد از آن نیز باید دقت کنید که رد لکه بر روی ظروف کریستالی باقی نماند و معمولاً در مرحله خُشک شدن، این لکه ها بر روی بدنه می افتند. ماشین ظرفشویی بوش مدل SMS8ZDW48Q بدون آنکه اثری از لکه بر روی ظروق جا بگذارد، در اسرع وقت با 20 درصد صرفه جویی در مصرف انرژی قادر است تمام ظروف داخل سبد ها را خُشک کند. این کار توسط سیستم زئولیت انجام می گردد.

 

 

 

مشاهده لیست کامل
ساید بای ساید بوش
مشاهده لیست کامل
ماشین ظرفشویی بوش
مشاهده لیست کامل
ماشین لباسشویی بوش
مشاهده لیست کامل
جارو برقی بوش
آدرس : تهران - خیابان امین حضور- خیابان امیرکبیر - جنب تونل امیر کبیر- نبش پاساژ امیرکبیر اصلی - پلاک 12
ایمیل : sale@boschtehran.com
36833275 021
09121228540 - 09384381224 - 09122376535
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به فروشگاه بوش تهران می باشد.
طراحی سایت : ایران طراح
بوش