امروز یکشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۸
بوش تهران ، نمایندگی رسمی فروش محصولات بوش
کانال تلگرام بوش تهرانصفحه اینستاگرام بوش تهران
آگهی از قیمت - قبل از خرید

تشخیص اصل بودن محصولات بوش

لوازم خانگی بوش به دلیل کیفیت بالا و دوام محصولات، طرفداران و خریداران زیادی دارد. اما یک مسئله همیشه از دغدغه های خریداران بوده که آیا محصولی که خریداری کرده اند از محصولات اصلی بوش است یا خیر؟ و اینکه چطور میتوان لوازم خانگی اصلی بوش را از متفرقه تشخیص داد؟
متاسفانه امروزه در برخی شهرها به خصوص شهرهای مرزی اجناسی با برند بوش عرضه می شوند و چون این اجناس محصولات اصلی بوش نیستند بدیهی است قیمتی ارزان تر از قیمت واقعی محصولات بوش دارند و مردم بدون توجه به این مسئله به خاطر قیمت پایین تر این محصولات اقدام به خرید می کنند که در نتیجه با کیفیت پایین این محصولات متفرقه مواجه می شوند.

تشخیص اصل بودن محصولات بوش
اما یک راه بسیار ساده وجود دارد که شما می توانید از اصل بودن محصولات بوش اطمینان حاصل نمائید. کارخانه بوش آلمان تمام اجناس خود را در سرتاسر دنیا با کد مدل توزیع می کند و شما برای اینکه بدانید این دستگاه اصلی یا تقلبی می باشد کد دستگاه را در گوگل جستجو کنید، اگر کد را به درستی وارد کرده باشید اولین سایتی که در گوگل بالا می آید سایت www.bosch-home.com می باشد. اگر تصویر دستگاهی که خریداری نمودید و یا قصد خریداری دارید با آن مطابقت داشت دستگاه انتخابی شما اصل می باشد. اگر در سرچ گوگل نیامد و یا تصویر متفاوتی بود شک نکنید که آن مدل تقلبی می باشد. یعنی بسیاری از خریداران فکر می کنند که ارزانتر خریداری کرده اند اما چنین نیست و یک جنس تقلبی به آنها فروخته شده است.

 

مشاهده لیست کامل
ساید بای ساید بوش
مشاهده لیست کامل
ماشین ظرفشویی بوش
مشاهده لیست کامل
ماشین لباسشویی بوش
مشاهده لیست کامل
جارو برقی بوش
آدرس : تهران - خیابان امین حضور- خیابان امیرکبیر - جنب تونل امیر کبیر- نبش پاساژ امیرکبیر اصلی - پلاک 12
ایمیل : sale@boschtehran.com
36833267-36833275 021
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به نمایندگی رسمی بوش ، بوش تهران می باشد.
طراحی سایت : ایران طراح
بوش