امروز دوشنبه ۱۳ آذر ۱۴۰۲
آگهی از قیمت - قبل از خرید

قیمت - مشخصات -خرید ماشین لباسشویی بوش مدل WAW32560GC

ماشین لباسشویی بوش مدل WAW32560GCاز سری 8 لباسشویی بوش که به رنگ سفید و با ظرفیت 9 کیلوگرم ساخت کشورآلمان مجهز به موتور با قدرت گردش  1600 دور در دقیقه می باشد با گارانتی 
ماشین لباسشویی بوش مدل WAW32560
42,000,000 تومان
اضافه به سبد خرید
نقد و بررسی کالا
مشخصات فنی
کالاهای مرتبط
ماشین لباسشویی بوش مدل WAW32560GC
یکی از محصولات بوش از سری 8 لباسشویی بوش که به رنگ سفید و با ظرفیت 9 کیلوگرم ساخت کشورآلمان مجهز به موتور با قدرت گردش  1600 دور در دقیقه ، میزان صدای این دستگاه در زمان شستشو 48 دسیبل و در مرحله خشک کردن لباسها 74 دسیبل می باشد بنابراین دیگر برخلاف دستگاههای قدیمی هنگام کار دستگاه صدای آزار دهنده ایی به گوش نمی رسد وزن دستگاه 79kg می باشد.
از دیگر ویژگیهای این لباسشویی بوش می توان  به Anti-Vibration اشاره نمود که موجب گردیده هنگام روشن بودن لرزشی استاندارد داشته باشد. مصرف انرژی این دستگاه در رده A+++ می باشد که مصرف انرژی پایینی است به طور کلی می توان گفت این لباسشویی بوش دارای تکنولوژی های مختلفی می باشد که موجب مصرف بهینه ای  آب و انرژی می گردد.
برنامه های شستشو  
AllergyPlus 
Delicate/Silk
Cottons
Drain
Duvet
Drum Clean 
Easy Care
Night Wash   
Quick Wash 65 
Rinse/Spin 
Shirts/Blouse
Sportswear
Super 15
Wool
یکی از ویژگیهای این لباسشویی Vario perfect است که به معنای دو برنامه کاهش مصرف انرژی و آب است.انتخاب گزینه Vario Perfect منجر به کاهش زمان و دمای شستشو می گردد.
Reload Function قابلیت پرکاربرد دیگری که امکان بارگذاری مجدد را برای شما به ارمغان می‌آورد. برای همه ما پیش آمده که پس از روشن کردن دستگاه متوجه شدیم تعدادی از لباس ‌ها را فراموش کردیم که داخل دستگاه بیانداریم با وجود دکمه reload این امکان وجود دارد که لباس‌ های فراموش شده را داخل دستگاه بیا ندازید. 
امکان تنظیم دما و سرعت چرخش: با توجه به نوع لباس ‌هایی که داخل دستگاه قرار دارد می‌تواند دمای شستشو و سرعت چرخش لباسشویی را کم و زیاد کنید تا شاهد نتایج بهتر شستشو باشید. همچنین با این قابلیت از الیاف البسه به خوبی محافظت می‌شود چرا که در زمان شستشوی لباس‌های ظریف شما می‌تواند دمای آب را به دلخواه کم و زیاد کرده و یا سرعت چرخش را تنظیم کنید تا به این شیوه آسیب کمتری به الیاف وارد شود.
Vario Drum شستشوی آرام وموثر
DrumClean با قابلیت یادآوری، برنامه نظافت و نگهداری مناسب دیگ
3D AquaSpa  سیستم شستشوی آبشاری با بهره مندی از این سیستم، البسه شما را از سه جهت متفاوت در معرض آب قرار داده و با ترکیب آن با مواد شوینده پاکسازی فوق العاده و بدون نقص را ارائه خواهد داد.
Aqua Sensor  این سنسور بسیار مهم، کمک می‌ کند تا با توجه به میزان کثیفی لباس ‌ها آب مصرف شود. آب مصرفی در مرحله اولیه شستشو به صورت خودکار سنجیده شده و اگر املاح کمتری در آب موجود باشد یا به عبارت دیگر آب مصرفی تمیز باشد برای مراحل بعدی شستشو استفاده خواهد کرد.
قفل کودک با فعال شدن این برنامه دکمه های قرار گرفته بر روی پنل دستگاه به صورت خودکار قفل شده و از تغییر برنامه و تنطیمات دستگاه و یا حتی باز شدن درب درام توسط کودک کم سن و سال شما جلوگیری می شود.
مشاهده لیست کامل
ساید بای ساید بوش
مشاهده لیست کامل
ماشین ظرفشویی بوش
مشاهده لیست کامل
ماشین لباسشویی بوش
مشاهده لیست کامل
جارو برقی بوش
آدرس : تهران - خیابان امین حضور- خیابان امیرکبیر - جنب تونل امیر کبیر- نبش پاساژ امیرکبیر اصلی - پلاک 12
ایمیل : sale@boschtehran.com
36833275 021
09121228540 - 09384381224 - 09122376535
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به فروشگاه بوش تهران می باشد.
طراحی سایت : ایران طراح
بوش