امروز سه شنبه ۱۱ مهر ۱۴۰۲
آگهی از قیمت - قبل از خرید

قیمت - مشخصات -خرید ماشین ظرفشویی بوش مدل SMS88TI46M

ماشین ظرفشویی بوش مدل  SMS88TI46M از سری 8 ظرفشویی بوش بوده با ظرفیت 14 نفره  با برچسب انرژی +++A که ساخت کشور آلمان به رنگ استیل می باشد با گارانتی.

SMS88TI46M
تماس بگیرید
اضافه به سبد خرید
نقد و بررسی کالا
مشخصات فنی
کالاهای مرتبط
ماشین ظرفشویی بوش مدل SMS88TI46M
محصولی از برند معتبر بوش بوده که از کیفیت ساخت بالایی برخوردار است. این محصول از سری 8 ماشین‌های ظرفشویی  بوش می‌باشد که با ارائه قابلیت‌های متنوع و ویژگی‌های کاربردی به راحتی پاسخگو نیازهای شما خواهد بود.دارای برچسب انرژی +++A می باشد که در زمان کار انرژی بسیار کمی را هدر می‌دهد. به شکل جزئی‌تر، این محصول در هر سیکل شستشو 0.854 کیلووات ساعت انرژی مصرف می‌کند. همچنین در صورت استفاده استاندارد و معمول از این دستگاه، مصرف انرژی سالیانه آن تنها 239 کیلووات ساعت خواهد بود که این مقدار با توجه به ظرفیت 14 نفره آن عالی است
در خصوص مصرف آب، ماشین ظرفشویی بوش در هر چرخه شستشو 9 لیتر آب مصرف می‌نماید و این مقدار به صورت سالیانه و تقریبی برابر با 2520 لیتر خواهد بود. در زمان کار صدای بسیار کمی تولید می‌کند. به طوری که حداکثر صدای تولیدی توسط این دستگاه برابر با 42 دسیبل می‌باشد که در صورت استفاده از حالت آرام این مقدار به 40 دسیبل نیز کاهش می‌یابد. لازم به ذکر است که محصول پیش‌رو مجهز به سیستم خشک کن بوده و این سیستم نیز در بازده انرژی مطلوب A قرار دارد.دارای عرض 60، عمق 60  و ارتفاع 84.5 سانتیمتر بوده و وزن آن نیز 57 کیلوگرم می‌باشد.
برنامه‌های شستشو
Short 60
Quick Wash 45
Pre Rinse
Night Program 50
Intensive 70
Glass 40
Eco 50
Auto 45-65
برنامه‌های ویژه شستشو
VarioSpeed Plus
Hygiene Plus
Home Connect Function
Half Load
Extra Dry
Short 60 همان طور که از نام این برنامه نیز مشخص است. با انتخاب آن، دستگاه در یک چرخه شستشوی کوتاه مدت ظروف شما را پاکسازی می‌نماید. به طور کلی این برنامه برای شستن ظروف روزانه و نه چندان کثیف گزینه ای ایده آل است. دمای آب در برنامه پیش رو بر روی 60 درجه سانتیگراد تنظیم می شود.
Quick Wash 45 این برنامه نیز تا حد زیادی شبیه به حالت پیشین بوده و برای شستن ظروف روزانه و نه چندان چرب، کاربردی به نظر می‌رسد. دمای آب در این حالت بر روی 45 درجه سانتیگراد قرار می‌گیرد.
Pre Rine sعنوان برنامه پیش شستشو شناخته شده و می‌توان از آن جهت خیساندن ظروف بسیار کثیف و یا شستشوی میوه و سبزیجات نیز استفاده نمود.
Night Program 50 با انتخاب این حالت میزان صدای تولیدی توسط دستگاه به حداقل مقدار ممکن خواهد رسید. از این رو می‌توانید از برنامه پیش‌رو جهت استفاده از دستگاه در ساعات پایانی شب و به هنگام استراحت دیگر افراد منزل جهت شستشوی ظروف استفاده نمایید. دمای آب در این برنامه بر روی 50 درجه سانتیگراد تنظیم می‌شود.
Intensive 70برنامه‌ای برای شستشوی ظروف پرچرب بوده و دمای 70 درجه‌ای آب در این حالت با ترکیب در کنار مواد شوینده، سرسخت‌ترین لکه‌های چربی را از بین خواهد برد.
Glass 40 برای شستن ظروف شیشه‌ای و حساس می‌توانید از این برنامه استفاده نمایید. دمای 40 درجه‌ای آب در کنار شستشوی آرام از ظروف شیشه‌ای شما محافظت می‌کنند.
Eco 50به عنوان برنامه شستشوی اقتصادی شناخته شده و با انتخاب آن، در مصرف آب و انرژی صرفه جویی خواهد شد. دمای آب در این برنامه بر روی 50 درجه سانتیگراد تنظیم می‌شود.
Auto 45-65 برای شستشوی ظروفی با مقدار کثیفی متفاوت مورد استفاده قرار می‌گیرد. دمای آب در این حالت با توجه به مقدار کثیفی ظروف بین 45 تا 65 درجه سانتیگراد متغیر است.
VarioSpeed Plus سبب کاهش مدت زمان چرخه شستشو می‌شود. البته انتخاب آن در کیفیت شستشوی ظروف تاثیری نخواهد داشت.
Hygiene Plus گزینه‌ای ویژه برای شستشوی ظروف افراد حساس می‌باشد. با انتخاب این گزینه دمای آب و مدت زمان چرخه شستشو افزایش یافته و عوامل آلرژی‌­زا موجود بر روی سطح ظروف به صورت کامل از بین می‌روند.
Half Loadبا توجه به ظرفیت بالای ماشین ظرفشویی استیل بوش بسیاری از اوقات تعداد ظروف کثیف شما ظرفیت واقعی آن را تکمیل نمی‌کند. از این رو می‌توانید با انتخاب این گزینه سیکل شستشو را با نصف ظرفیت اصلی دستگاه راه اندازی نمایید.
Extra Dryبه صورت خودکار و پس از اتمام سیکل شستشو، سطح ظروف را با استفاده از سیستم خشک کن از وجود رطوبت پاکسازی می‌کند. اما با انتخاب گزینه پیش‌رو دستگاه مجددا سطح ظروف را به صورت کامل خشک خواهد کرد.
Home Connect Functionبا بهره‌مندی از ویژگی پیش‌رو می‌توانید ماشین ظرفشویی بوش  را از راه دور نیز کنترل نمایید.
 
 
 
مشاهده لیست کامل
ساید بای ساید بوش
مشاهده لیست کامل
ماشین ظرفشویی بوش
مشاهده لیست کامل
ماشین لباسشویی بوش
مشاهده لیست کامل
جارو برقی بوش
آدرس : تهران - خیابان امین حضور- خیابان امیرکبیر - جنب تونل امیر کبیر- نبش پاساژ امیرکبیر اصلی - پلاک 12
ایمیل : sale@boschtehran.com
36833275 021
09121228540 - 09384381224 - 09122376535
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به فروشگاه بوش تهران می باشد.
طراحی سایت : ایران طراح
بوش