امروز سه شنبه ۱۱ مهر ۱۴۰۲
آگهی از قیمت - قبل از خرید

قیمت - مشخصات -خرید ماشین ظرفشویی بوش مدل SMS88TI01M

ماشین ظرفشویی بوش مدل  SMS88TI01M تولید کشور آلمان با ظرفیت  14 نفره و مصرف انرژی ++A ساخت کشور آلمان به رنگ استیل جز کامل‌ ترین و کم مصرفترین مدل ‌های ظرفشویی بوش می باشد دارای ضمانتنامه بوش سرویس شامل سیهاوی - کاسپین - کاراگستر -سناپویان - مهستان  

ماشین ظرفشویی 14 نفره بوش SMS88TI01M
تماس بگیرید
اضافه به سبد خرید
نقد و بررسی کالا
مشخصات فنی
کالاهای مرتبط
ماشین ظرفشویی بوش مدل SMS88TI01M
با ظرفیت 2+12 جز کامل‌ترین مدل ‌های ظرفشویی بوش می باشد. این ماشین ظرفشویی بوش  با امکاناتی که دارد شما را تا سال ‌های سال از شستن ظروف و آسیب مواد شوینده به پوست دستتان آسوده خواهد نمود. همچنین مصرف 9.5 لیتری آب و مصرف انرژی ++A آن در مقایسه بسیاری از مدل ‌های سایر برندها قابل قبول می باشد و کمک می ‌کند در کنار شستن ظروف خود از این منابع با ارزش به صورتی بهینه بهره ببرید.نکته دیگر اینکه موتور این دستگاه از نوع Eco Silence Drive می باشد که در اکثر ظرفشویی‌های بوش این نوع از موتور به کار گرفته شده چرا که در حین عملکردی قدرتمند بسیار کم صدا می باشد همچنین از عمری طولانی برخوردار می باشد.تولید صدای این موتور در حین فعالیت تنها 40 دسی بل و در برنامه آرام 38 دسیبل می باشد که در واقع می‌توان گفت هیچ صدای آزار دهنده‌ای از آن به گوش نمی رسد بنابراین با خیالی راحت هر زمان از روز یا شب خواهید توانست این دستگاه را روشن کنید.این مدل از ظرفشویی بوش جزو ظرفشویی‌های به سفارش کشور ایران است که در کشور آلمان تولید شده و توسط شرکت بوش سرویس داخل ایران می باشد. بوش سرویس نمایندگی رسمی شرکت بوش در ایران می باشد و این دستگاه‌ها را به مدت 36 ماه ضمانت می نماید. از آنجایی که شرکت بوش سرویس نمایندگی رسمی بوش هست، بنابراین ارائه خدمات آن متفاوت از سایر برندهای خارجی در ایران می باشد چرا که انحصارا این دستگاه را وارد می نماید. در ادامه بیشتر با امکانات و برنامه‌های شستشوی این ظرفشویی بوش آشنا می شویم.
برنامه‌ های شستشو
ظرفشویی استیل بوش دارای 8 برنامه اصلی شستشو و 5 برنامه ویژه در نظر گرفته شده که همانند سایر مدل‌ها برنامه‌های اصلی ابتدا باید انتخاب و در صورت نیاز برنامه ویژه به آنها اضافه می شود. در واقع برنامه‌های ویژه نوعی برنامه مکمل و کمکی می باشند تا برای نتایج بهتر از آنها استفاده می گردد. در این مدل دکمه‌های مربوطه در لبه در قرار دارد و به صورت پنهان می باشند. برای آشنایی بیشتر در ادامه این برنامه‌ها و کارایی هر یک برای شما گفته می شود.
8 برنامه اصلی شستشو
- Auto 35-45
-  Auto 45-65
- Auto 65-75
-  Super 60
- Eco 50
-  Night 50
-  Quick 45
-  Pre rinse
برنامه ویژه شستشو 
* Intensive Zone
* Vario Speed Plus
* Half Load
* Hygiene Plus
* Extra Dry
سه برنامه Auto با سه دمای مختلف در این دستگاه وجود دارد این برنامه‌ها با توجه به ظروف و کثیفی آنها دمای مناسب شستشو را تنظیم خواهد کرد تا نتایج بهتری بدست بیاید.
برنامه Super 60 به صورتی منحصر به فرد ظرف‌های داخل دستگاه را با دمای 60 درجه خواهد شست.
برنامه Eco 50 که اصطلاحا به آن برنامه اقتصادی می گویند با بالا بردن زمان شستشو و دمای 50 درجه ظرف‌های کثیف را تمیز خواهد کرد.
Night 50 برنامه‌ ای با صدای بسیار کم که مناسب برای شستشو در شب می باشد به طور کلی این دستگاه صدای بسیار اندکی دارد اما این برنامه را به طور منحصر به فرد در نظر می گیرند تا شستن ظروف خود را در طول شب تنها با 38 دسی بل صدا شروع نماید.
Quick 45 شستشوی سریع ظروف خود را با این برنامه خواهید توانست به راحتی انجام داده و از طرفی دمای شستشوی 45 درجه خواهد توانست برای ظروف حساس و کریستال نیز استفاده گردد. بنابراین به کمک این برنامه محافظت از ظروف کریستالی شما صورت می گیرد و کریستال‌های شما همچون الماس برق خواهند زد.
برنامه مهم دیگر که Pre rinse نام دارد در موقعیت‌های مختلف می‌توان از آن استفاده نمود. زمان‌هایی که نیاز به شستشوی قوی ندارند و فقط باید ظرف‌ها آبکشی گردند. مورد دیگر برای آبکشی اولیه ظروف بسیار چرب و کثیف و پیش از شستشوی اصلی می‌توان این برنامه را انتخاب نمود تا در سیکل اصلی شستشو لکه‌های چربی و غذا راحتتر از ظروف پاک می گردند. در نهایت نیز با دمای پایین این برنامه، امکان شستشو میوه و سبزیجات فراهم می گردد و اصطلاحا" به این برنامه میوه شور نیز می گویند.برای زمان‌های که ظروف بزرگ خود همچون قابلمه و تابه را داخل ماشین ظرفشویی خود می گزارید، پس از انتخاب برنامه و دمای مناسب شستشوی اصلی خواهید توانست به منظور کسب نتایج بهتر برنامه ویژه Intensive Zone را نیز انتخاب کنید تا با افزایش دما و فشار آب این ظروف نیز به خوبی تمیز گردند.
 
گاهی زمان شستشو برای شما طولانی شده و نیاز خواهید داشت تا ظروف داخل دستگاه زودتر در دسترس شما باشند با انتخاب Vario Speed Plus تا 50٪ زمان شستشو را کم نموده و با همان کیفیت بالا در تمیزی ظروف شسته خواهند شد.برنامه دیگری که در مواقع بسیاری به کار شما خواهد آمد Half Load می باشد. اگر ظرفیت دستگاه شما برای شستشوی کامل نشده باشد و تنها یک سبد تکمیل شود نیز خواهید توانست با انتخاب این گزینه همان یک سبد را در زمان کوتاه‌تری به خوبی شسته از آن استفاده نماییم.برای افرادی که دچار آلرژی می باشند و یا برای بهداشتی بودن ظرف غذای کودکان خود در ظرفشویی، برنامه Hygiene Plus را استفاده می نماید. این برنامه ظروف شما را عاری از هر میکروب خواهد نمود و به صورتی کاملا بهداشتی ظرف‌ها را پاکیزه می نماید.اگر نیاز دارید تا ظرف‌های شما بهتر و بیشتر خشک گردند با انتخاب برنامه Extra Dry ظرف‌ها را کاملا خشک کرده و حتی قطره آبی بر روی آنها باقی نمی گذارد.گاهی این نیاز احساس می‌شود که شستن ظروف خود را به زمان دیگری بخواهید موکول نمایید برنامه شروع با تاخیر این قابلیت را برای شما فراهم می آورد. با تنظیم این گزینه خواهید توانست در ساعت مورد نظر خود شستشوی ظرف‌ها توسط دستگاه را انجام داده و حتی این گزینه را می‌توانید در ساعات افت مصرف برق به کار ببرید تا شستشوی شما با مصرف برق پایین صورت، و هم در هزینه‌ها و این منبع با ارزش صرفه‌ جویی می گردد.
ویژگیهای ظرفشویی
این دستگاه دارای سه سبد می باشد که سبد اول مختص کارد و قاشق و چنگال هست و سبد بالایی مربوط به کاسه و لیوان و ظروف کوچکتر و سبد پایین برای ظروف بزرگ‌تر می باشد. این مدل ظرفشویی بوش با داشتن قابلیت Vario Drawer امکان بالا و پایین گشتن سبد بالایی را فراهم آورده است تا در زمان‌هایی که نیاز دارید تا ظروف بزرگ داخل دستگاه شسته به راحتی این امکان فراهم می شود. همچنین وجود سبدهایی مخصوص فنجان و جام نیز سبب شده تا در حین شستشو ظروف از آنها محافظت و از شکستگی آنها جلوگیری شود.
Load Sensor  در آن میزان ظروف داخل دستگاه به طور اتوماتیک محاسبه می گردد و با توجه به این مقدار میزان آب مورد نیاز به جهت شستشو و روند شستشو کنترل می گردد. این تکنولوژی کمک خواهد کرد تا ظروف به اندازه در سیکل شستشو قرار گیرد و از سویی دیگر از آب به میزان درست و بهینه استفاده گردد.قابلیت دیگر به کار رفته در این دستگاه Aqua Sensor می باشد که به آن سنسور آب گفته می شود. این تکنولوژی لکه‌های غذایی روی بشقاب‌ها را به کمک پرتوهای نور تعبیه شده تشخیص داده و روند شستشو را برای از بین بردن آنها تنظیم می کند. با توجه به میزان و نوع مواد شوینده به کار رفته ، سیکل شستشو ادامه یافته تا به طور کامل این مواد از روی ظروف پاک گردد. در نتیجه این ارزیابی دقیق توسط دستگاه ظروف براق و پاکیزه می گردد و علاوه بر آن در مصرف آب و برق نیز صرفه‌جویی می شود.
Active Waterاین ویژگی بیشترین کارایی را در ایجاد نتایج برجسته و حفاظت از محیط زیست برخوردار است. به این صورت که توزیع بهینه آب، تکنولوژی فیلتر و گرمایش سریع آب همه بر افزایش فشار آب و گردش بیشتر اثر گذار می باشد و به این ترتیب ویژگی Active water در ماشین ظرفشویی نتایج عالی را خواهد داشت.
 

 

مشاهده لیست کامل
ساید بای ساید بوش
مشاهده لیست کامل
ماشین ظرفشویی بوش
مشاهده لیست کامل
ماشین لباسشویی بوش
مشاهده لیست کامل
جارو برقی بوش
آدرس : تهران - خیابان امین حضور- خیابان امیرکبیر - جنب تونل امیر کبیر- نبش پاساژ امیرکبیر اصلی - پلاک 12
ایمیل : sale@boschtehran.com
36833275 021
09121228540 - 09384381224 - 09122376535
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به فروشگاه بوش تهران می باشد.
طراحی سایت : ایران طراح
بوش