امروز سه شنبه ۱۱ مهر ۱۴۰۲
آگهی از قیمت - قبل از خرید

قیمت - مشخصات -خرید ماشین ظرفشویی بوش مدل SMS67TW02B

ماشین ظرفشویی بوش مدل SMS67TW02B ساخت کشور آلمان از سری 6 ظرفشویی‌های بوش به رنگ سفید می باشد با برچسب انرژی +++A دارای ضمانتنامه بوش سرویس شامل کاراگستر- کاسپین - سیهاوی- سناپویان - مهستان

ماشین ظرفشویی 14 نفره بوش مدل SMS67TW02B
تماس بگیرید
اضافه به سبد خرید
نقد و بررسی کالا
مشخصات فنی
کالاهای مرتبط
ماشین ظرفشویی بوش مدل SMS67TW02B
این دستگاه از سری 6 ظرفشویی‌های بوش ساخت کشور آلمان با ظرفیت 14 نفره و مجهز به فن‌آوری زئولیت  می باشد.با داشتن زئولیت ویژگی Perfect Dry این دستگاه توانسته آن را در جایگاه دستگاه‌های بسیار کاربردی این شرکت قرار گیرد. به کمک این قابلیت ظروف داخل دستگاه با قدرت بالایی خشک می شوند و آثاری از قطره‌های آب بر روی ظروف شیشه ای و کریستال باقی نخواهد ماند همچنین با داشتن زئولیت به میزان زیادی در مصرف برق شما صرفه‌جویی می نماید به طوری‌که در هزینه برق خود این موضوع را به خوبی خواهید دید.
عملکرد کم صدای ماشین ظرفشویی بوش مدل SMS67TW02B با داشتن قابلیت Super Silence تقویت شده و برای شما این موقعیت را دارا می باشد تا در هر موقع از طول روز یا شب با آسودگی خاطر و کاملا بی صدا خواهد بود، چرا که به هنگام شستن ظروف داخل دستگاه هیچ صدای آزار دهنده‌ای نخواهید شنید بنابراین حتی در زمان‌هایی افراد خانواده در استراحت می باشند ظروف کثیف خود را تمیز خواهید شست.این ظرفشویی جزو کالاهای تولید کشور آلمان است که توسط شرکت بوش سرویس در داخل ایران وارد گردیده است. همچنین ضمانت 36 ماهه این مدل نیز بر عهده بوش سرویس می باشد.
مصرف آب و انرژی
 با  9.5 لیتر آب ظروف را شسته و همچنین با برچسب انرژی +++A این محصول در رده کالاهای کم مصرف می باشد، بنابراین این دستگاه مدیریت بهینه‌ای در مصرف این منابع ارزشمند دارد و همچنین وجود امکانات بسیاری این ویژگی منحصر به فرد در آن تشدید می شود.
برنامه‌های اصلی شستشو:
- Intensive 70 ͦ C
- Auto 45ͦ - 65  ͦ  C
- Eco 50 ͦ  C
- Glass 40  ͦ  C
- h 65  
- Quick 45 ͦ  C
- Pre rinse
برنامه‌های ویژه شستشو:
* Vario Speed Plus
* Half Load
* Hygiene Plus
* Extra Dry
Intensive 70: این برنامه برای ظروف بسیار چرب و کثیف می‌توان مناسب است چرا که با دمای بالاتری نسبت به دیگر برنامه‌ها ظروف شسته می شوند.
Auto : با انتخاب برنامه اتوماتیک میزان کثیفی ظروف و مقدار آنها به طور اتوماتیک بررسی می گردد و متناسب با آنها دمای آب برای شستشو تنظیم خواهد شد.
Eco : برنامه‌ ای که با آن به طور اقتصادی خواهید توانست با دمای 50 درجه ظروف داخل دستگاه را خواهید شسته و زمان این برنامه به نسبت سایر برنامه‌ها کمی بیشتر می باشد که با ثابت ماندن دمای آب سبب خواهد شد مصرف انرژی پایینی داشته باشید.
Glass : به منظور حفاظت بیشتر از ظروف شیشه‌ای و کریستال شرکت بوش این برنامه انحصاری را برای این نوع ازظروف مهیا کرده هست تا با دقت بیشتری ظروف کریستال شسته خواهند شد. با انتخاب شوینده مرغوب کریستال‌های شما همیشه همچون الماس برق خواهد داشت.
 H  : برنامه کوتاه مدتی که در مدت یک ساعت و با آب گرم ظروف کثیف شما شسته و در زمان کوتاه‌تری در دسترس می باشد.
Quick  : برنامه شستشوی سریع که در مدت زمان کوتاهی خواهید توانست ظروف خود را شسته و این برنامه‌ها برای شستن ظروف مهمانی چون پیش‌دستی که نیاز به شستشوی زیادی ندارند مناسب خواهد بود.
Pre rinse : برنامه پیش شستشو که به هنگام شستن ظروف خیلی کثیف می باشند پیش از انتخاب برنامه شستشوی طولانی مدت این برنامه می تواند تا ظروف در بیشتردر آب باشند و یا اینکه برای شستن ظروفی که چرب نمی باشند و تنها نیاز به آبکشی دارند خواهید توانست استفاده نمایید. همچنین برخی از این برنامه برای شستن میوه می باشد و برای شستشوی میوه ( میوه شور ) بسیار مناسب می باشد.برنامه‌های ویژه نیز که زیر به آن خواهیم پرداخت، برای تقویت شستشو و یا در بسیاری از موارد می‌توان آنها را استفاده نمود. برنامه‌های ویژه به تنهایی قادر به شستشو نیستند و باید با برنامه‌های اصلی شستشو بکار گرفته شوند.
برنامه Vario Speed Plus  ویژه پس از انتخاب می‌تواند تا 50٪ زمان شستشو را کاهش داده و با همان کیفیت بالا در زمان کمتر ظرف‌ها را بشوید.
Half Load بعضی وقت ها دستگاه به حد نصاب برای شستشو نمی رسد و تنها یکی از سبدها پر می باشد با انتخاب این برنامه خواهید توانست دستگاه را با نصف ظرفیتش استفاده نمایید، تا همان میزان ظرف را بشوید.
Hygiene Plus : خانواده هایی که  کودک در خانه دارند و بهداشتی بودن ظروف برای آنها بسیار مهم می باشند و یا فردی در خانواده دچار حساسیت هست می‌توانید با این برنامه، ظرف های این کودکان را استرلیزه بشویند.
Extra Dry : اگر چه خشک کردن این دستگاه به خوبی انجام می پذیرد اما برای آن افرادی که مایل می باشند ظروفشان بیشتر خشک می شود گزینه جداگانه‌ای دارد تا ظرف‌ها را کاملا خشک و بدون لکه تحویل نماید.
Machine Care : از این گزینه برای جرم‌ گیری دستگاه استفاده می شود. پس از چندین بار استفاده ماشین ظرفشویی نیاز به جرم‌گیری خواهد داشت برای این منظور خواهید توانست پس از تهیه محلول جرم‌ گیر ظرفشویی آن را داخل دستگاه بریزید و سپس با استفاده از دکمه Machine Care دستگاه خود را خواهید نمود.
ویژگیهای ظرفشویی
ماشین ظرفشویی با دارا بودن قابلیت Aqua Stop آشپزخانه شما را در برابر خسارت‌های ناشی از آب ایمن می نماید. به این ترتیب که در صورت نشتی آب در دستگاه به طور اتوماتیک آن را مشخص کرده و بلافاصله جریان آب ورودی را متوقف می نماید با وجود این برنامه دیگر نگران نشتی آب دستگاه نخواهید بود و با خیالی آسوده برای مدت ها از این دستگاه بهره مند گردید.
Vario Flex: به راحتی سبدها را خواهید توانست در جهت بالا و پایین حرکت داده و در موقعیت‌هایی که برخی از ظروف شما به سختی در دستگاه جای گرفته با این قابلیت طبقات را بالا و پایین نموده و به راحتی ظروف بزرگ را به کمک این ظرفشویی خواهید شست.فضای داخل آن به گونه‌‌ای طراحی شده ، که به راحتی همه نوع ظروف را در آن بتوانید بگذارید. در طبقه اول قاشق، چنگال و... حتی فنجان‌های کوچک قابل استفاده می باشند. در طبقه بالایی کاسه و لیوان و دیگر ظروف نبستا" کوچک قرار می گیرند و در نهایت در سبد پایینی بشقاب و دیس و حتی ظروف بزرگ و... خود را قرار خواهید داد و با این ظرفشویی به راحتی می شویید. دارای سیستم خشک کن Zeolit می باشد. از آنجایی که طراحان بوش به حفظ منابع اهمیت زیادی داده، برای سری‌های جدید این دستگاه پر کاربرد این ویژگی جدید را قرار می دهد. این سیستم با کمترین مصرف انرژی نتایج خشک کردن بی‌نظیری را به همراه دارد. زئولیت سنگ معدنی می باشد که عمر آن بیش از 50 سال هست و نیاز به شارژ آن نمی باشد. استفاده از ظرفشویی‌هایی که دارای زئولیت می باشند بسیار به صرفه‌تر از سایر ظرفشویی‌ها می باشند چرا که این سنگ معدنی به میزان زیادی در  هزینه‌های شما را کاهش می دهد.
نمایشگر LED لمسی این دستگاه استفاده را برای شما بسیار راحت کرده و به راحتی با لمس هر دکمه برنامه مورد نظر تعیین می گردد. پس از انتخاب برنامه‌ها و شروع به کار دستگاه پس از ۳ الی ۴ ثانیه قفل کودک آن فعال می شود و بدین ترتیب در اثر برخورد با پانل هیچ خللی در روند برنامه بوجود نمی آید.
 

 

مشاهده لیست کامل
ساید بای ساید بوش
مشاهده لیست کامل
ماشین ظرفشویی بوش
مشاهده لیست کامل
ماشین لباسشویی بوش
مشاهده لیست کامل
جارو برقی بوش
آدرس : تهران - خیابان امین حضور- خیابان امیرکبیر - جنب تونل امیر کبیر- نبش پاساژ امیرکبیر اصلی - پلاک 12
ایمیل : sale@boschtehran.com
36833275 021
09121228540 - 09384381224 - 09122376535
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به فروشگاه بوش تهران می باشد.
طراحی سایت : ایران طراح
بوش