امروز پنجشنبه ۸ خرداد ۱۳۹۹
بوش تهران ، نمایندگی رسمی فروش محصولات بوش
کانال تلگرام بوش تهرانصفحه اینستاگرام بوش تهران
آگهی از قیمت - قبل از خرید

فریزر تک بوش مدل GSV24VW304

فریزر بوش مدل GSV24VW304 از محصولات سری 4 فریزر بوش با مصرف انرژی ++A و ظرفیت خالص 173 لیتر با سطح صدای 42 دسیبل به رنگ سفید با ضمانتنامه بوش سرویس شامل کاراگستر-سیهاوی-کاسپین-مهستان-سناپویان 
فریزر تک بوش مدل GSV24VW304
0 تومان تومان
اضافه به سبد خرید
نقد و بررسی کالا
مشخصات فنی
کالاهای مرتبط
فریزر تک بوش مدل GSV24VW304
از محصولات سری 4 فریزر بوش با مصرف انرژی ++A و ظرفیت خالص 173 لیتر با سطح صدای 42 دسیبل به رنگ سفید ساخت کشور ترکیه دارای سیستم صوتی و بصری هشدار در صورت اختلال در کارکرد فریزر و سیستم صوتی هشدار در صورت باز بودن درب فریزراست. ظرفیت انجماد 22 کیلوگرم در 24 ساعت و مدت زمان نگهداری در صورت قطع برق 24ساعت است ومجهز به 5 عدد کشوی شفاف می باشد.
تکنولوژی Fresh Sense از طریق این فناوری پیشرفته دمای داخل فریزر ثابت است و دمای بیرونی بر روی آن تأثیری ندارد. با توجه به دمای مطلوب حاصل شده در داخل فریزر مواد غذایی شما نیز یک سازگاری مطلوب را حفظ می کند. دمای موجود در فریزر باعث می شود طعم و تازگی غذاها حفظ گردد این فریزر تک بوش دارای سنسور های پیشرفته دما می باشد که به  شکل مرتب دمای محیط یخچال را چک می کند.
دارای طراحی پیشرفته Super Freezing که مواد غذایی فریز شده را از سوختگی ناشی از یخ زدگی و یا آب شدن ناخواسته حفظ می کند . برای اطمینان از اینکه مواد غذایی به مدت طولانی قابل استفاده می‌ماند، نباید وقفه‌ای در فرآیند فریز ایجاد شود. وقتی مواد غذایی تازه ای را در داخل فریزر قرار می دهید، این فناوری به سرعت دما را تا 32- درجه پایین آورده و مانع از آب شدن ناخواسته سایر مواد غذایی موجود در فریزر می‌شود. این عملکرد موجب می شود، هنگامی که مواد تازه را به فریزر اضافه می کنیم دمای فریزر کاهش پیدا نمی کند و مواد سریعتر منجمد می شوند. دستگاه با عملکرد انجماد خودکار، زمانی که به دمای مورد نظر برسد به حالت عادی برمیگردد. این عملکرد موجب صرفه جویی در انرژی می شود.
مشاهده لیست کامل
ساید بای ساید بوش
مشاهده لیست کامل
ماشین ظرفشویی بوش
مشاهده لیست کامل
ماشین لباسشویی بوش
مشاهده لیست کامل
جارو برقی بوش
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به نمایندگی رسمی بوش ، بوش تهران می باشد.
طراحی سایت : ایران طراح
بوش