امروز چهارشنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۹
بوش تهران ، نمایندگی رسمی فروش محصولات بوش
کانال تلگرام بوش تهرانصفحه اینستاگرام بوش تهران
آگهی از قیمت - قبل از خرید

ماشین لباسشویی بوش مدل WAY32841IR

لباسشویی بوش مدل WAY32841I سری Home Professional  به رنگ سفید تولید کشورآلمان با قابلیت لکه برداری از لباس ها و همچنین تنظیم خودکار مواد شوینده و با  قدرت موتور 1600 دور در دقیقه دارای ضمانتنامه بوش سرویس مانند مهستان -کاراگستر - کاسپین - سناپویان - سیهاوی

ماشین لباسشویی بوش مدل WAY32841IR
0 تومان تومان
اضافه به سبد خرید
نقد و بررسی کالا
مشخصات فنی
کالاهای مرتبط
لباسشویی  بوش مدل  WAY32841IR
یکی از مدل‌های بی‌نظیر می باشد که توسط شرکت بوش سرویس نمایندگی رسمی شرکت بوش در ایران سفارش داده شده است.
ویژگی‌های ماشین لباسشویی 
از تولیدات سری Home Professional شرکت بوش، در کشور آلمان تولید می شود. این با ظرفیت 9 کیلوگرم و به رنگ سفید تولید می شود دارای موتوری از نوع BLDC و همچنین سیستم Eco Silence Drive می باشد که باعث می شود تا این دستگاه تنها 47 دسیبل در شستشو و 73 دسیبل به هنگام خشک‌ کردن لباس‌ها صدا تولید می کند. این میزان تولید صدا در کنار قدرت بسیار بالا و عمر طولانی همچنین طراحی ضد لرزش آن سبب شده به هنگام شستن لباس‌ها هیچ صدای آزاردهنده‌ای از دستگاه به گوش نمی رسد این ویژگی امکان شستشو را برای هر زمان در طول شب و یا برای آن دسته از خانواده‌هایی که کودک دارند مناسب می نماید چرا که در زمان‌هایی که کودک در خواب می باشد شما می‌توانید با خیال آسوده از ایجاد هر گونه سر و صدایی که فرزندتان را بیدار می نماید لباس‌هایتان را شسته و به کارهای خود رسیدگی کنید.قدرت موتور 1600 دور در دقیقه هنگام خشک‌ کردن رطوبت البسه داخل دستگاه را به خوبی گرفته و تنها 44% از رطوبت لباس‌ها باقی می‌ماند این قدرت در خشک کردن برای افرادی که مکانی مجزا جهت قرار دادن لباس‌های شسته شده ندارند بسیار کاربردی می باشد چرا که با این وجود خواهد توانست در محیط اتاق نیز در مدت زمان کوتاه‌ تری لباس‌های کاملا خشک را جمع‌آوری کنید.
ماشین لباسشویی  با دیگی از نوع Vario Dram با حرکاتی آهسته و ملایم به خوبی از الیاف لباس‌ها محافظت نموده و با این نوع دیگ و حرکات ملایم در حین شستشو، چروک بسیار کمتری در لباس‌ها باقی می گذارد با این ویژگی زمان کمتری را صرف اتوکشی لباس‌هایتان خواهید کرد.
نکته دیگری در استفاده از لباسشویی  که امنیت خاطر را برای مصرف کنندگان بوجود خواهد آورد طراحی ویژگی Aqua Stop این دستگاه است که منازل شما را در برابر خسارت‌های ناشی از آب ایمن می نماید. این سیستم به طور هوشمندانه‌ نشتی آب داخل دستگاه را سریعا تشخیص داده و بلافاصله پس از آن جریان آب ورودی به دستگاه را به طور خودکار قطع می کند و به این ترتیب از خرابی‌های بوجود آورنده آب جلوگیری می نماید.دیگر نیازی به منتظر ماندن برای پر شدن کامل لباسشویی نیست چرا که با وجود حسگر بار ماشین‌های لباسشویی بوش، حتی اگر محفظه شستشو به طور کامل پر نشده ، نیز می‌توانید لباس‌های داخل آن را بشویید با این وجود که لباسشویی با حسگر بار میزان البسه داخل دستگاه را تشخیص و با توجه به آنها آب و مواد شوینده مورد نیاز را مصرف می نماید و به این ترتیب در مصرف آب صرفه‌جویی خواهد کرد.
فن‌آوری Active Water تعبیه شده در  ماشین لباسشویی بوش متشکل از سه سنسور کنترل، حسگر بار و انتقال بهینه آب می باشد که عملکرد این سه سنسور به مصرف آب بهینه متناسب با لباس‌ها می‌انجامد. میزان لباس‌های داخل دستگاه محاسبه شده و با توجه به مقدار آن‌ها آب مورد نیاز به جهت شستشو به داخل درام هدایت می گردد و بدین ترتیب کارکرد این سنسورها همگی سبب مصرف آب بهینه خواهد شد.
برنامه‌های شستشوی
-  Automatic ( شستشوی خودکار )
-  Automatic Soft ( شستشوی خودکار نرم )
-  Night Wash ( شستشوی شبانه )
-  Sportswear ( شستشوی لباس های ورزشی )
-   Drum clean ( شستشوی دیگ )
-   Cottons ( شستشوی البسه کتان/پنبه ای )
-   Easy care ( آسان شستشو )
-    Quick/Mix (سریع/مختلط )
-    Delicates/silk (لباس های ظریف/ابریشم )
-    Wool ( البسه پشمی )
-    Duvet program ( شستشوی لحاف )
-    Additional programs ( برنامه شستشوی اضافی )
**تمام این برنامه‌ها امکان تنظیم دما و حتی امکان شستشو با آب سرد را نیز دارد این ویژگی برای صرفه‌جویی در مصرف انرژی گزینه‌ای کاربردی محسوب می گردد.**
شرکت بوش در ساخت محصولاتش توجه ویژه‌ای به حفاظت از منابع انرژی دارد بنابراین امکانات و برنامه‌های منحصر به فردی را در این راستا طراحی می نماید. حالت Vario perfect تعبیه شده در لباسشویی شامل دو برنامه:
* Eco perfect
* Speed perfect
این دو برنامه قابلیت ترکیب با سایر برنامه‌ها بجز برنامه‌های کوتاه مدت را دارا می باشد و با کاهش زمان و دمای شستشو به استفاده بهینه از انرژی منجر می شود.
 
 
فن‌آوری I-DOS برنامه بسیار مناسبی جهت صرفه‌جویی در مواد شوینده و آب می باشد. عملکرد این فن‌آوری به صورتی می باشد که جایگاه مختص مواد شوینده و نرم کننده را به طور کامل پر می نماید پس از پر کردن این مخازن، دستگاه می‌تواند این مقدار مواد شوینده را متناسب با لباس‌ها طی 20 سیکل شستشو استفاده می نماید. امکان تنظیم I-DOS تا سه درجه نیز موجود می باشد اگر لباس‌های داخل دستگاه کمتر کثیف باشند خواهید توانست روی درجه یک I-DOS قرار دهید و با توجه به آن از مواد شوینده کمتری استفاده می گردد و به همین ترتیب کثیفی متوسط درجه دو و برای لباس‌های بسیار کثیف بر روی درجه سه I-DOS تنظیم می کند. در مصرف نرم‌کننده نیز به همین طریق می‌توان میزان مصرف دستگاه را تنظیم می نمایید تا با توجه به لباس‌های داخل دستگاه نرم‌کننده مصرف خواهد شد.ماشین لباسشویی WAY32841IR بوش قابلیت تشخیص 16 نوع از مشخصترین لکه‌ها را دارا می باشد. این قابلیت برای شما امکان را می سازد تا تمامی لکه‌های روی پارچه را به وسیله شستشو در این لباسشویی از بین برده و لباس‌هایی بدون هیچ آثار به جا می ماند از لکه و کثیفی را در دسترس همواره برخوردار باشید.برای همه ما پیش آمده که پس از روشن کردن ماشین لباسشویی متوجه شدیم که تعدادی از لباس‌ها جا می ماند دکمه توقف این مشکل را برطرف میسازد تا در مراحل اولیه شستشو با زدن دکمه Pause شستشو را متوقف و لباس‌های جامانده را به دستگاه اضافه می نماید و مجددا با زدن دکمه Play روند شستشو ادامه پیدا خواهد کرد. اگر سطح آب داخل دستگاه زیاد باشد در این مرحله امکان افزودن لباس وجود ندارد و این مورد بر روی نمایشگر قابل رویت می باشد.
برنامه Additional program و دکمه Option امکانات و برنامه‌های دیگر دستگاه همچون پیش‌ شستشو، آبکشی اضافی و اتو کشی آسان و سایر برنامه‌ ها قرار دارد که متناسب با نیاز خود می‌توانید دستگاه را بر روی این برنامه‌ ها تنظیم کنید. برنامه اتوکشی آسان با حرکات آرام دیگ باعث می گردد تا لباس‌ها کمتر در هم گره خورده و در نتیجه چروک کمتری در آنها باقی می ماند و به این ترتیب عمل اتوکشی به آسانی و در زمان کوتاهتری صورت خواهد گرفت.
صفحه نمایشگراز نوع LED است که تمامی اطلاعات لازم از دستگاه را در اختیار ما قرار می دهد. زمان باقی مانده شستشو، چرخش موتور و دمای آب و ... اطلاعاتی می باشد که می‌ توان بر روی این صفحه نمایشگر به راحتی مشاهده می کند و از وضعیت دستگاه مطلع می گردد.
مشاهده لیست کامل
ساید بای ساید بوش
مشاهده لیست کامل
ماشین ظرفشویی بوش
مشاهده لیست کامل
ماشین لباسشویی بوش
مشاهده لیست کامل
جارو برقی بوش
آدرس : تهران - خیابان امین حضور- خیابان امیرکبیر - جنب تونل امیر کبیر- نبش پاساژ امیرکبیر اصلی - پلاک 12
ایمیل : sale@boschtehran.com
36833267-36833275 021
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به نمایندگی رسمی بوش ، بوش تهران می باشد.
طراحی سایت : ایران طراح
بوش