امروز چهارشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۸
نمایندگی رسمی محصولات بوش ، ساید بای ساید بوش ، ماشین ظرفشویی بوش ، جاروبرقی بوش ، لباسشویی بوش ، جارو برقی و ...
کانال تلگرام بوش تهرانصفحه اینستاگرام بوش تهران
فر توکار بوش
ادامه مطلب
فر بوش
یکی از لوازم مهم در هرآشپزخانه که نقش بسیار مهمی در پخت و پز و تهیه انواع غذاها دارد فر دارای انواع صنعتی و خانگی می باشد که بسیار پرطرفدار است فر تو کار در طراحی های مدرن بسیار کاربرد دارد .فر تو کار نمونه کامل شده همان تنور قدیمی می باشد و مهمترین تفاوت این فرها با فرهای قدیمی در این است که فضای بازی برای هدر رفتن گرما وجود ندارد و بیشترین انرژی به کار رفته در این فرها مصرف می گردد همین موضوع باعث می شود که در هنگام خرید فر انتخاب بهتری داشته باشید . با نگاهی گذرا به این نتیجه خواهیم رسید فربوش در واقع همان تنور پیشرفته و مدرن می باشد که به منظور پخت و پز غذا به شیوهای مختلف و جدید می توان از آن استفاده کرد.
یکی از موارد مهم هنگام خرید میزان انرژی مصرفی می باشد که خود به چند دسته تقسیم می شود که به شرح ذیل به بررسی این موارد می پردازیم .
- فر گازی به آن دسته از فرها گفته می شود که به منظور پخت و پز از انرژی گاز استفاده می شود تنها به منظور روشن کردن و موتورهای جوجه گردان از برق استفاده می شود و دارای معایب زیادی می باشد و از مزایای کمتری برخوردار است .
- فر برقی و گازی به دسته ای از فرها گفته می شود که به شکل ترکیبی از برق و گاز استفاده می شود و بدون هریک از این دو انرژی این نوع فر کاربرد ندارد.با توجه به همین موارد این نوع فرها مورد مناسبی نمی باشد .
- فر برقی یا فر تمام برقی آن دسته از فرهایی می باشد که از انرژی برق در آن استفاده شده است 
مزایای فر برقی : 
- پخت یکنواخت
- سرعت بالای در پخت و پز
- دارای برنامه های پخت متنوع و کنترل گرما و میزان حرارت های مختلف .
- بسته بودن فر که مانع از اتلاف انرژی و خروج بوی غذا می گردد بر خلاف مدلهای گازی که نیاز به باز کردن و یا داشتن راه ورود هوا به منظور جلوگیری از خاموش شدن ندارد.
- دارای طراحی و ساخت به شکل تاچ یا همان لمسی
- امکان پخت با برنامه پیش فرض یا یخ زدایی و پخت سریع
- دارای قفل کودک  
* مزایای فرهای تمام گازو فر برقی گازی :مهمترین مزیت پخت و پز با فر گازی به دلیل هزینه کمتر گاز می باشد این مدل فر دارای کارکرد با مدت زمان طولانی می باشد با این وجود این نوع فر جهت مصرف کننده خانگی توصیه نمی شود *

 

 

آدرس : تهران - خیابان امین حضور- خیابان امیرکبیر - جنب تونل امیر کبیر- نبش پاساژ امیرکبیر اصلی - پلاک 12
ایمیل : sale@boschtehran.com
36833267-36833275 021
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به نمایندگی رسمی بوش ، بوش تهران می باشد.
طراحی سایت : ایران طراح
بوش