امروز شنبه ۲۸ دی ۱۳۹۸
بوش تهران ، نمایندگی رسمی فروش محصولات بوش
کانال تلگرام بوش تهرانصفحه اینستاگرام بوش تهران

امتیازات خرید جاروبرقی بوش

جارو برقی بوش
یکی از لوازم مورد نیاز در خانه که به منظور جمع آوری گرد و غبار و از طریق مکش کاربرد دارد بعضی از جارو برقی ها از طریق آب کار می کنند برای نخستین بار جارو برقی توسط فردی به نام آیوز مک گافی اختراع  و در آمریکا ثبت گردید این در حالیست که برخی معتقد هستند که این دستگاه توسط دنیل هیس ساخته شده است .
جارو برقی دارای انواع ذیل می باشد که عبارتند از :
- جاروبرقی خانگی 
- جاروبرقی هتلی 
- جاروبرقی صنعتی 
- جارو برقی نیمه صنعتی 
- جارو برقی تجاری 
یکی نوع بسیار پیشرفته جاروبرقی مرکزی می باشد که در قسمتی از ساختمان با شکل مرکزیت قرار می گیرد و از طریق لوله کشی در نقاط مختلف مکش صورت می گیرد دارای عمر زیاد می باشد و بسیار مقاوم و مداوم می باشد .
جاروبرقی متشکل شده از :
* الکترو موتور 
* استاتور 
* کلکتور 
* جاروبکها
* سیم جمع کن - زباله دان - فیلتر  
جارو شارژی بوش
امروزه به منظور نظافت منزل و سای اماکن از جارو برقی و یا جارو شارژی استفاده می گردد که به دلیل سبک بودن و کاربری راحت مورد استفاده قرار می گیرد اما باید توجه داشت که از نظر مکش هرگز جایگزین مناسبی برای جارو برقی نخواهد بود. جارو شارژی دارای قدرت مکش آب و خاک می باشد دارای قدرت تقریبا 12 ولت می باشد پس از گذشت 15 الی 20 دقیقه شارژ می شود .در بعضی از دستگاهها قابلیت تنظیم میزان مکش وجود دارد و از طریق یک دکمه صورت می گیرد.انواع جارو شارژی ها شامل دستی و پارویی می باشد .یکی از مهمترین موارد در انتخاب جارو شارژی سایز دهانه می باشد هر چقدر دهانه بزرگتر باشد سرعت مکش و تمیز کردن بیشتر می گردد.

 

آدرس : تهران - خیابان امین حضور- خیابان امیرکبیر - جنب تونل امیر کبیر- نبش پاساژ امیرکبیر اصلی - پلاک 12
ایمیل : sale@boschtehran.com
36833267-36833275 021
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به نمایندگی رسمی بوش ، بوش تهران می باشد.
طراحی سایت : ایران طراح
بوش